Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 2

%20
Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 2,Arielle Ford
Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 2 ...Bir ilişkiyle ilgili yorumumuz, geçmiş deneyimlerimiz ya da karmamıza bağlıdır. Böylece uzay ve zamanın ötesindeki sanal alemde varolan ruh, an ve an zihinsel ve fiziksel alemde düşüncelerimiz olarak gerçeklik bulur. Sahip olduğumuz her düşünce, geçmiş karmamızdan çıkıp gelen bir düşünce ya da bir tutkudur.
Günden güne bu koşullar çerçevesinde hikayeler ve manalar dokuruz ve sonra bu hikayeleri günlük hayatta yaşarız. Gece de aynı süreç yaşanır; ancak işleyişi farklıdır. Hem günlük gerçeklik hem de rüya, ruhun programının açık alanda hayata geçmesidir. Hikayeler, orjinal hikayeler değildirler. Deneyimlediğimiz tek bir duygu, tek birilişki bile öyle görünmesine rağmen orijinal değildir. Tüm düşünceleriniz, hisleriniz, duygularınız ve ilişkileriniz binlerce kez oynanmış öz temalar ya da hikayeleri temsil ederler. Sahip olduğunuz her ilişki, içinde yer aldığınız her hikaye ve drama, öz alanından gelen şu özel dramayı temsil eder: Belli bir enkarnasyonda, hayatımızın hikayesi olan belli bir takım temaları sergileriz. Tüm bu kaynak hikayeler sergilendiği ve tükendiğinde, ki bu da sayısız kere tekrar doğmayı gerektirebilir, sonunda ruh bu boyutlardan kurtuluş ya da özgürlük bulur ve bir sonrakine geçer. Bir eşruh ilişkisi, aynı bilinç frekansında titreşen ve aynı derecede de evrimleşen mükemmel bir öz ilişki olmalıdır. Bu nedenle de gerçek bir eşruh karşılaşması çok az rastlanan birolgudur. Eğer bu kitabın hikayelerinden bazı insanların göründüğü kadar bir eşruh bulmakta şanslıysanız, o zaman her ikiniz de kozmik yolculukta evriminizi hızlandırabilirsiniz.
Sonuç olarak; tüm ilişkilerin gerçek misyonu, bilincin olağan uyanış sürecinin ötesine geçerek kozmik bilinç, Tanrı bilinci ve Birlik bilincine ulaşarak Tanrı ile bir olmaktır. Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 2, Kozmik Kitaplar, Berrin Karahan, 9799758973278, Arielle Ford
Stok Kodu
9799758973278
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-12
Çeviren
Berrin Karahan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat