Kozmik Sipariş Servisi (ciltli) Eğer bu kitabı elinizde tutuyorsanız, hayatınızı çoktan değiştirmişsiniz demektir. Hala geminizin gelmesini mi bekliyorsunuz' Bulamayacağınızı düşündüğünüz bir ilişki mi arıyorsunuz' O mükemmel iş gelene kadar kazandığınız bütün para faturalara mı gidiyor' Hayal ettiğiniz yaşam için bir sipariş vermeyi istemez misiniz'
Bunu yapabilirsiniz! Mantralar söylemenize, meditasyon yapmanıza, dua etmenize ya da ekstra çaba sarf etmenize gerek yok; sadece rahatlayın, yeter. Üstelik ödemeniz gereken bir fatura da yok. İmkansız mı görünüyor' Bakın yazar ne diyor:
"Eğer bu kitabı okuduktan sonra, kozmik sipariş servisinin tamamen saçmalık olduğuna karar verip sırf benim yanıldığımı kanıtlamak için evrene sipariş vermeye karar veriyorsanız, siz de benim ilk başlarda yaptığım gibi sipariş vermiş olacaksınız. Böylelikle en basitinden başlayıp, bütün yaşamınızı dolduracak kadar mükemmel bir hal alacak bir yolculuğa başlayacaksınız."
Kozmik Sipariş Servisi hayallerinizi gerçekleştirmek için bir rehberdir. En çok satan yazarlardan Barbel Mohr bütün dileklerinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğretiyor; sadece evrene vereceğiniz bir siparişle. Hayalindeki işi, ideal erkeği, parayı ve sağlığı Kozmik Sipariş Servisi sayesinde nasıl elde ettiğini göreceksiniz.
Zor olan, gerçekte neyi istediğinize karar vermek. Bunu öğrendiğinizde, bu büyüleyici ve etkileyici kitap onu nasıl elde edeceğinizi size gösterecek. Kozmik Sipariş Servisi (ciltli), Kozmik Kitaplar, Derya Engin, 9799758973537, Barbel Mohr
Stok Kodu
9799758973537
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
136
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-8
Çeviren
Derya Engin
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat