Pandora Venüsü Özün Sözü

%20
Pandora Venüsü Özün Sözü,Fulya Özgen
Pandora Venüsü Özün Sözü Hissetmek, üçüncü gözünüzün algıladığıdır.

... 1999 ... Bu tarih bir çağın son tarihidir. Dünya tarihindeki tüm çağ dönümleri zorludur. Sizler bu çağ dönümünde çok önemli bir geçiş yaşadınız. Bu geçiş sizler ve dünya için 4. boyutu tamamlayıp 5. boyut enerjilerini almaya başladığınız bir geçişti. Bu geçişle birlikte Dünyanın çehresi, daha doğrusu Dünyanın enerjisi değişti. Dünya kendisine ait ne kadar kemikleşmiş kalıp ve akaşik kayıt varsa hepsini sıfırladı. Ve bu kayıt temizliğini yaparken, yaptığı temizliğin tüm yansımalarını da yüzeyine taşıdı. Bazı idolleşmiş heykellerle birlikte kalıplaşmış inançlar yıkılırken, güç atfedilmiş ülkelerde de yıkımlar yaşandı. Dünya ne kadar negatif ve pozitif kutbiyetli enerji birikimi varsa hepsini bırakarak, 5. boyut enerji sistemine teslim oldu. 5. boyut enerji sistemi 2002 yılıyla birlikte Dünyaya tamamen açılmıştır. Dünya; enerjisi daha yumuşamış bir halde ve bu yumuşama oranında da kesin ve net yargıların planeti olmuş durumdadır. Bu yeni Dünya enerjisiyle birlikte olan ne varsa olabilir ya da olmayabilir kavramlarından uzaklaşmış, olur veya olmaz kavramlarına girmiştir. Çünkü 5. boyut enerjileri sizleri kendinize döndüren enerji guruplarından oluşmuştur. Bu enerji sizleri, siz olmaya zorlayacaktır.

Gerçekleşmeyen hayaller ve dışa vurulmayan düşünceler, sahipleri tarafından yaşanmıyor ya da dile gelmiyor diye onları yok saymak olmaz. Düşünceler ve hayaller kurgulanmaya başladıkları anda beyin enerjisi yüklenir. Beyin enerjisi, düşünce yaratımının ana kaynağıdır. Üretilen düşünceler ve hayaller kendilerini olduracak uygun ortamlar bulduklarında, deneyim olarak hayata geçerler. İnsanlığın yeryüzündeki yaşayışı, bilinçli eylemlerle değil, kontrolsüz beyinsel yaratımla meydana gelmiş ortak bir çalışmadır. İnsanlığın yokluk, yoksunluk, açlık gibi korkuları Afrika Kıtası ndaki sefaleti yaratmıştır. Zenginlikle ve bollukla ilgili hayalleriniz, Amerika Kıtası nda ve Kuzey Avrupa da yer alan pek çok ülkedeki rahat yaşayışı yaratmıştır.

Sizlerin Dünyaya geliş amaçlarınızdan bir tanesi de seçmiş olduğunuz bedene ait genlerdeki ya da geçmiş yaşamlarınızdaki olumsuzlukları, aşırılıkları, yüklenmiş anlam enerjilerini hem kendi adınıza hem de genetik ailenin devamı adına deneyimleyip dönüştürmektir. Genetik olarak bilinen hastalıklar ya da ailesel olumsuzluklar, siz tarafından değiştirilmeyi bekliyor olabilir.

Bizler bütüne hizmet ederiz. Bütün bizi de kapsadığından, kendimize de hizmet etmiş oluruz. Pandora Venüsü Özün Sözü, Kozmik Kitaplar, 9799758973407, Fulya Özgen
Stok Kodu
9799758973407
Boyut
135-195
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-2
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat