Kalbin Sırları İlham Veren Yazılar

%20
Kalbin Sırları İlham Veren Yazılar,Halil Cibran
Kalbin Sırları İlham Veren Yazılar Arzuları ve hayalleri olmayanlar arasında efendi olacağıma, gerçekleşecek hayalleri olan sıradan kişiler arasında hayalci biri olmayı yeğlerim.
Halil Cibran ın Kalbin Sırları adlı derlemesi, yirminci yüzyılın en saygı duyulan yazarlarından birinin şiir, kısa hikaye ve deyişlerini birleştiren bir eserdir. Halil Cibran ın felsefesi ve basit ancak etkili şiiri, kendisinin uluslararası tanınan bir yazar olmasını sağlamıştır. Eserleri yirmiden fazla dilde basılmış, insanlığın doğası ve ilişkilerin dinamikleri hakkındaki görüşleri milyonlarca okuyucuya neşe ve ilham vermeye devam etmektedir.
Lübnan ın tahrik edici gerçeklerine, aşk, arkadaşlık, güzellik, zenginlik, üzüntü, hırs ve kader gibi çok farklı konulara değinerek ele alınmış bu müthiş eser; tüm yaş gruplarına bir yaşam boyu erdem sağlayacak, düşünce dolu bir armağandır.
Tanrı ya yakın olabilmek için halka yakın olun.
Ruhun arzuladığı her şey ruh tarafından yerine getirilir.
Bir şarkıcı, söylediği şarkıdan zevk almıyorsa, asla dinleyicisini mutlu edemez. Kalbin Sırları İlham Veren Yazılar, Kozmik Kitaplar, 9799758973377, Halil Cibran
Stok Kodu
9799758973377
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
216
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-1
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat