5 Dakikada Feng Shuı Evrenin ve doğanın titreşimleri hava akımları gibi sürekli devinim halinde çevremizde dolaşmaktadır. Bu güçleri hissedebilir, dengeleyebilir ve yönlendirebiliriz. Bu enerjiler evimizde veya iş yerimizde devinirken ruh halimizi etkilerler. Bedenimiz de hem bu enerjilere maruz kalır hem de yakın çevremizi biz farkında olmadan dolaylı ya da dolaysız etkiler.
Feng Shui bize bu enerjileri tanımlamamızda yardımcı olacak somut göstergeler sunmaktadır. Feng Shui sayesinde hem iç dünyamızda hem de dış dünyamızda huzura ve dengeli ilişkilere kavuşabiliriz. Bu kitaptaki bilgiler ışığında başarıya ulaşmak, servet kazanmak, sağlıklı olmak, üzerinizdeki karabasanlardan kurtulmak, hatta evleneceğiniz kişiyle kısa sürede karşılaşmak için kullanabileceğiniz basit ve eğlenceli yöntemler bulacaksınız. Feng Shui'yi öğrendiğinizde bir süre sonra fark edeceksiniz ki; evinizin hali ne ise, zihninizin hali de odur.

Size, dünyaca tanınmış Feng Shui uzmanı Selena Summers'tan kolayca anlayıp uygulayabileceğiniz pratik bir Feng Shui rehberi sunuyoruz. Bu kitapta Feng Shui ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız.

Önce evinizi ve işyerinizi düzenleyerek başlamaya ne dersiniz' 5 Dakikada Feng Shuı, Kozmik Kitaplar, Derya Engin, 9799758973117, Selena Summers
Stok Kodu
9799758973117
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
212
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-12
Çeviren
Derya Engin
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat