Lemurya ve Atlantis Lemurya ve Atlantis ne zaman ve nerede var olmuşlardı' Bugün bu kayıp toprakların herhangi bir kanıtı var mıdır' Mu neydi' 0 Rh (-) kan grubunun, Atlantisli atalarla bir bağlantısı var mıdır'

Lemuryalılar, insanların bugün artık sahip olmadıkları ne tür fiziksel özelliklere sahiplerdi' Zamanda kaybolmuş olan bu iki uygarlıktan neler öğrenebiliriz'

Bu kitapta, yazar Shirley Andrews bu soruları ve daha fazlasını cevaplamaktadır. Amerika topraklarında Atlantisli ve Lemuryalı kalıntılarına ait kanıtlar sunmakta, ileri teknolojilerini ve titreşim temelli şifa yöntemlerini açıklamakta, dünya dışı varlıkların ziyaretlerini ve Lemurya ile Atlantis'e gerçekte neler olduğunu ortaya koymaktadır.

"Lemurya ve Atlantis" adlı bu kitap, inanılmaz Lemurya ve Atlantis kayıp kıtalarıyla birlikte, bir zamanlar orada yaşamış olan insanların ruhsallıklarını, hem araştırmacılardan hem de psişiklerden alınan şaşırtıcı bilgiler sayesinde vurgulamaktadır.
Shirley Andrews, yaşamı boyunca tarih öncesi uygarlıklara ve çağlara karşı büyük bir ilgi duymuş, hem Birleşik Devletler'de hem de Londra'daki British Museum Kütüphanesi'nde araştırmalar yürütmüştür. Araştırmaları sonucunda Himalayalar'da, Azur Adaları'nda, Andes'te, Orta Amerika'da ve İspanya'daki Tio Bustillo Mağarası'nda antik manastırlar bulmuştur. Sayısız radyo programına katılmıştır ve hâlâ Atlantis hakkında popülerliğini koruyan seminerler vermektedir.
(Tanıtım Bülteni'nden Alıntı) Lemurya ve Atlantis, Kozmik Kitaplar, Şenay Tufan, 9799758973056, Shırley Andrews
Stok Kodu
9799758973056
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
318
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-12
Çeviren
Şenay Tufan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat