büyük Planın İç AktörleriKüresel Sürtükler

%25
Küresel Sürtükler,Erol Sarıal

Liste Fiyatı : 14,00 TL
İndirimli Fiyat : 10,50 TL
(Bu ürünü aldığınızda 10 puan kazanacaksınız)
   10

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Küresellik isimi adı altında ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar utanç verici. Türkiye Cumhuriyeti işte böyle yok edilmek isteniyor. Bu oyunlara direnmek hepimizin görevi. Mutlaka okunması gereken çok yararlı bir kitap. Erol SARIAL'ı kutluyorum.
Emin Çölaşan-
Tarihin akışını iyi anlamak, doğru değerlendirmek için tarihi iyi bilmek gerekir. Sulandırılmış ya da sudan tarih bilgisiyle ne geçmiş doğru anlaşılabilir ne bugün doğru yorumlanabilir ne de yarını kestirmek mümkün olabilir.
Elinizdeki bu kitabı okumanızı dilerim. Yazar günümüz sorunlarını dünya ve dünle harmanlayarak irdeliyor. Beğeneceğinizi ve yararlanacağınızı sanıyorum.
Turgut Özakman-
Ülkemizin, günümüzde yaşadığı sorunlara tarihi de irdeleyerek ışık tutmaya çalıştığınız kitabınız için sizi kutluyorum. Çalışmalarınızın devamını bekler, en iyi dileklerimle, sevgiler ve saygılar sunarım.
Deniz Baykal-

Ulusal bağımsızlık idealinin “suç“ kabul edildiği, etnik ve dinci bölücülüğün “demokrasi“ olarak kutsandığı ve her geçen gün yaygınlaşan tarikatçı yapının “modern toplumun örgütlülük göstergesi“ olarak adlandırıldığı bu süreçte; bu kitap, emperyalist çıkarlar doğrultusunda kavramların içlerinin nasıl boşaltılmış olduğunu ortaya koyması bakımından da büyük önem taşımaktadır.
Fatma Nur Serter-
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786054125081
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
336
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2011-1
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat