Tanrı ile Sohbet kitapları yazarından Değişim üzerine
olağanüstü bir kitap...
Baş döndürücü hızda değişen ve gittikçe karmaşık hale gelen dünyada hâlâ eskisi gibi yaşamaya devam edebileceğinizi sanıyorsanız... sizi hoşunuza gitmeyecek bir sürpriz bekliyor.
Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Böyle gelmiş ama böyle gitmeyecek.
Hayat yeniden “düzene“ girmeyecek. Gezegen değişiyor... Hayat değişiyor. Sizin hayatınız da, hazır olsanız da olmasanız da, değişmek zorunda. Değişime karşı koyamayız.
Değiştirilebilecek olan tek şey ancak sizin değişimle olan ilişkiniz, onu kavrayışınız ve onun sizi nasıl değiştireceğinin farkında olmanızdır.
Bu kitap işte bunun üzerine...
Yalnızca ufak değişimlerden değil, köklü değişimlerden de söz edeceğiz. Yıkımlardan, felaketlerden ve facialardan doğan ve doğacak olan değişimler demek istiyorum ya da en azından bizim o şekilde adlandırdıklarımızdan. Şu anda ne yapacağınızı bilmez durumdaysanız, yıkılmış bir haldeyseniz, bir felaketin ortasındaysanız ya da bir facia karşısındaysanız bu kitapta bulacaklarınız hayatınızı kurtarabilir. Duygusal olarak demek istiyorum. Hatta fiziksel olarak bile...

Bu kitapta size Her Şeyi Değiştirebilecek Olan Dokuz Değişim'den bahsedeceğiz.
Umarım bu dokuz değişimi olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Bu dönemde hayatınız boyunca yaşayacağınız değişimler hiç sona ermeyecek, aynı zamanda değişimin hızı giderek arttığı için de elinizi çabuk tutmanızda fayda var...
Neale Donald Walsch-
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789752751477
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
256
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-12
Çeviren
Ege Funda İsimci,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat