Sibiryalı İşadamı Vladimir Megre, Sibirya'nın layga ormanlarına doğru ticari bir geziye çıktığında tanıştığı yaşlı bir adam ona “Çınlayan Sedir“ ağaçlarıyla ilgili şaşırtıcı bilgiler verdi.
Ama yaşlı adamın torunu olan Anastasya ile tanışmasının hayatının dönüm noktası olacağını nereden bilebilirdi ki.
Şaman Anastasya'dan öğrendikleriyle çok derin bir dönüşüm yaşayan Megre, tüm ticari planlarını bir yana bırakarak Anastasya'ya verdiği sözü tuttu, ondan öğrendiklerini yazmaya başladı.
Bundan sonra olanlarıysa hayal bile edemezdi. Kitap milyonlarca insana büyük heyecan ve İlham verdi. Hiçbir reklamı yapılmayan, kulaktan kulağa yayılarak tanınan bir fenomene dönüştü.
Hayatımızın her boyutunda yaşadığımız ve düşündüğümüz konuları içerdiği için kitabı bir kategoriye koymak mümkün değil. Sağlıklı hamile kalmak ve doğumun öneminden çocuk yetiştirmeye, bireysel ve sosyal sorunların çözümünden bahçıvanlığa, düşüncenin neler yarattığından insan hayatının anlamına, megalitik bilimden insanlığın gizli kalmış şok edici gerçek tarihine, cinsellikten dine yayılan konuları kapsayan bilgiler her birimizin içinde var olan sınırsız potansiyeli keşfetmemizi sağlıyor.
Bu zihin açıcı ve insanı derinden sarsan kitaplar, elinizden bırakamadığınız sürükleyici bir roman gibi keyifle ve kolaylıkla okunuyor, bir belgesel yapıtın gerçekliğine sahip ve derin irgörüleri içeriyor.
Bu kitap daha önce okuduğunuz hiçbir kitaba benzemiyor. Okuduktan sonra aynı şeyi siz de başkalarına söyleyeceksiniz...
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789752751088
Boyut
135-215
Sayfa Sayısı
213
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-06
Çeviren
Koray Karasulu,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat