Mister No Klasik Maceralar Dizisi 2 Gringonun İntikamı / Guyanalı Adam / Orman Tamtamları / Gümüş TimsahKlasik Maceralar Dizisi Sayı: 2 Grindo'nun İntikamı

%15
Mister No,Guıdo Nolıtta
Grindo'nun İntikamı
Yıl 2952. Brezilya'nın Kuzeydoğusundaki çorak bölgede, bir grup asi, eski kangaseyronların adını ve kıyafetini alarak büyük toprak sahibi albay Fonseca'nın baskıcı yönetimine karşı direnirler Mister No istemeden de olsa, güvenlik güçlerinin ağır bir saldırısına geçtiği sırada isyancıların safında yer alır.
Guyanalı Adam
Bin metrenin üzerinde seyreden küçük keşif uçağı, yeşilliklerin arasındaki Manaus'un binalarını geride bırakmış, sakin bir şekilde yol alıyordu...Gövdesinin gölgesi bazen kanal sularında, bazen amozon havzasındaki bataklıklarda geziniyor.
Orman Tanımları
Mister No'nun, Fransız guyanası'na götürdüğü turisler aslında, Julien Remy adındaki eski bir mahkûmu kaçırmak isteyen haydutlardır.Bunu öğrenen dostumuz işbirliğini kabul etmeyince, haydutlar esiri de alarak bir kanoyla kaçarlar, birkaç saat sonra, Julien'in güzel kızının teşvikiyle Mister No kaçakların peşine düşer ve ikisi birlikte tehlikeli bir nehir yolculuğuna çıkarlar.
Gümüş Timsah
Mister No, belem limanında kalkıp manaus'a giden eskir bir gemiyle amozon nehirinde yolculuk etmektedir. Bu uzun ve sıkıcı yolculuk sırasında bazı şakacı dopstları, çok güzel odluğunu söyleyen bir kadın yolcunun kamarasına gizilice girmesi için Mister No'yu kışkırtırlar. Ne varki Mister No'yu kamarada inanılmaz bir sürpriz beklemektedir.
Stok Kodu
9789756535455
Boyut
150-200
Sayfa Sayısı
386
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-08
Çeviren
Ay Barka,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat