"Nanoteknoloji-Sıradaki Büyük Şey Aslında Çok Küçük, okuması kolay, bilgilendirici ve ortaya çıkan nanoteknoloji alanı hakkında fikir sahibi olacağınız açıklayıcı bir kitap... Gelişmekte olan bu endüstriyi anlayıp, ondan kâr etmek isteyen herkesin mutlaka okuması lazım."
Lux Capital Yönetim Kurulu Üyesi ve Forbes/Wolfe Nanotech Report'un Editörü JOSH WOLFE
"İştahınızın açılması sizin için yeterli değilse, yanında bir de ağzınız sulansın istiyorsanız, bu kitap tam sizlik. Son derece kapsamlı olmasının yanı sıra, sizi kendine sıkı sıkıya bağlıyor. Nanoteknoloji, nanoteknolojinin önemini ve hızla yayılan etkisini güçlü bir anlatımla sizinle paylaşırken, nanoteknolojinin ulusal platformdaki girişiminin gerekçelerini de gözler önüne seriyor."
International Commission For Optics Eski Başkanı ve University Of Mexico Center For High Technology Materials Bölümü Araştırma Profesörü ARTHUR H. GUENTER
"Nanoteknoloji-Sıradaki Büyük Şey Aslında Çok Küçük, okuyucusuna, geleceğine yatırım yapması için yaptığı bir çağrı. Jack Uldrich ve Deb Newberry, iş dünyasındaki liderlere aslında yeni ürün geliştiren ve pazarlayan herkese nanoteknolojinin heyecan verici imkânlarını ve dev potansiyelini anlatıyor."
Stok Kodu
9789756110015
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-08
Çeviren
Tolga Alıcı
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat