Küçük Beyaz Tavşan Trene BiniyorTrene Biniyor

%27
Küçük Beyaz Tavşan,Marie-France Floury Küçük Beyaz Tavşan,Marie-France Floury
   
Küçük Beyaz Tavşan babası ile birlikte trene biniyor. Bu çok uzun bir yolculuk değil ve yapacağı bir sürü iş var: Boyama kitabını boyamak, etrafı seyretmek, babası ile birlikte piknik yapmak...
Fakat bir süre sonra, trende sıkılmaya başlar.
Bir arkadaş bulunca da sıkıntısı geçiverir, öyle değil mi Küçük Beyaz Tavşan?
Dizi/Seri Hakkında:
İlk Kitaplarım Dizisi, çocuklara kitapların büyülü dünyasını tanıtmayı ve onlara kendi başlarından da geçebilecek küçük hikâyeler yoluyla kitap sevgisini aşılamayı amaçlıyor. Dizi içerisinde yerini alan albenili özel resimlerle görsel boyutu güçlendirilmiş resimli hikâye kitabı serileri, özdeşlik kurabilecekleri sevimli karakterler üzerinden hayatın güzel ayrıntılarını yakalamalarına ve onlardan keyif almalarına yardımcı oluyor.
Küçük Beyaz Tavşan, çocukların kendileriyle özdeşleştirebilecekleri, meraklı, sevimli ve bir o kadar da aklı bir karış havada çok sevimli bir karakter... İlgiyi canlı tutan, çekici, renkli resimlerle anlatılan basit durumlar, miniklerin dünyasındaki irili ufaklı olaylar üzerine kurgulanmış. Çocuklar, tamamen gerçek durumları konu alan bu hikâyeleri, en az Küçük Beyaz Tavşan'ı sevdikleri kadar sevecekler. Ebeveynlerin çocukları için seçtiği bu kitaplar 13 ayrı dile çevrilerek bütün dünya çocuklarının favorisi oldu. Ve şimdi Türkçe'de... Küçük Beyaz Tavşan'ı çok seveceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789751028228
Boyut
0x0
Sayfa Sayısı
20
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-09
Çeviren
Sibel Akyüz,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat