Koyun Russell
Dünyanın en komik koyunu Koyun Russel ve onun Kubağapoposu Çayırındaki gizemli dünyası...
Karaktere ait içten, sıcak çizimler Koyun Russell kitaplarının başarısının bir parçası. İşte size miniğinize uykudan önce okuyabileceğiniz müthiş keyifli hikâyeler.
Koyun Russell, Kurbağapoposu Çayırında yaşayan diğer koyunlardan çok farklı bir koyun! Bu macerada Russellın sürüsündeki bütün koyunlar horul horul uyurken, o bir türlü gözlerini kırpamaz. Peki ya koyunlar uyuyamadıklarında ne yaparlar? Russell her yolu tek tek dener. Ayaklarını sayar, yıldızları sayar, yıldızları tekrar sayar. Yine de uyuyamaz. Sonra aklına müthiş bir fikir gelir. Russell tek tek koyunları sayar. Sonunda, Kurbağapoposu Çayırında yeni bir gün başlarken bütün koyunlar teker teker uyanır. Tabii bir tanesi hariç!
Yazar Hakkında:
Rob Scotton: Koyun Russell kitaplarının hem yazarı hem de illüstratörü olan Rob Scotton, İngilterenin en iyi illüstratörlerinden biri olarak bilinmektedir. çalışmalarına kitaplar dışında pek çok yerde de rastlanabilir.
Koyun Russel Serisi Hakkında:
Koyun Russel, özdeşleşebilecekleri sevimli bir karakterin maceraları üzerinden temel ihtiyacımız uykuyla kitap sevgisinin harmanlanmasına yardımcı oluyor. Bebekler, Koyun Russelı çok sevecek.
Stok Kodu
9786053820482
Boyut
254-254
Sayfa Sayısı
32
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-05
Çeviren
Senem Onan
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat