Asırlar BoyuncaParlayan Nur''en-nuru'l-lami''

%30
Parlayan Nur,Şeyh İbrahim B. İdris S-sünüsi
Parlayan Nur bugün: islam milletleri arasında en kuvetlisi ve haşmetlisi ve dini tesanüd ve hürmet yönünde en ümit vericisi Türk Milleti'dir. Binaenaleyh , bütün İslami hareket ve dayanışmanını kuvvet merkezi Türkiye olmalıdır. Kahraman türk milletini bu yakın alaka ve muzaherete ve bu çok mühim vazifeye ehil kılan bir çok tarihi ve stratejik imtiyazlar vardır.

Asırlarca İslamın bayraktarlığını yapmış olması, bütün islam aleminin kalbgahı Haremeyn ve civarının hadim ve hamisi şerefine mazhar bulunması ve bütün mukaddes emanet leri hala uhdesinde mahfuz bulundurması, asırlar boyunca İslamı , Rabbani bir lutufla her türlü tehlike ve tecavüzden koruması ve nihayet şu andaki tutumunun hala ümit verici olması gibi sebebler, bu büyük milleti; bugünde İslami hareket ve dayanışmanın ve İslam alemi için düşünüp çırpındığımız topyekün kurtuluşun yegane kuvveti, rehberi ve lideri olmaya sevketmektedir.
Türkiye'nin ve İslam aleminin kurtuluşu , saadet ve selama ermesi, Allah'ın izniyle, ancak Müslüman -Türk milletiyle mümkün olabilir ve böyle olacaktır. Asırlar Boyunca, Parlayan Nur, ennurullami, Şeyh İbrahim B İdris Ssünüsi, 3000096100039, Marifet Yayınları, Ali Ulvi Kurucu
Stok Kodu
3000096100039
Boyut
100-190
Sayfa Sayısı
107
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002
Çeviren
Ali Ulvi Kurucu
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat