"İkinci Şanslar" kırklı yaşlarda, hayatın heyecanlarını tekrar tadan, ikinci bir şansın hayatta neler değiştireceğini keşfeden dört arkadaşın hikayesi.
Sarah ve Lily, Elaine'nin yaklaşan ikinci düğününe yardım ederken yeni bir düğün organizasyon şirketi için ilham alırlar: "İkinci Şans"
Boston'lu başarılı bir yayıncı olan Jo, yıkıcı bir ayrılıktan sonra kalbi kırık, eski oda arkadaşlarının yanına döner. "İkinci Şans" şirketinde onlara katılarak Elaine'nin düğününü hazırladıkları bu romantik, komik ve eğlenceli yolculuğa adımını atacaktır. Bu arada, bekâr bir baba olan Andrew, dergideki köşesi için kadınlar hakkında bir yazı dizisi hazırlamak istemektedir. Bunun için şirkete gelir ve eşcinsel olduğunu söyleyerek sekreterlik işini kapar. Böylece istediği araştırmayı yapabilecektir ama Jo'yla karşılaşması onu bir ikileme düşürür.
Jo, hayata ve aşka ikinci bir şans vermeye hazır mıdır? Gerçekten, aşk, romantizm ve evlilik, ikinci sefer daha iyi olabilir mi?
Jean Stone, samimi ve eğlenceli anlatımıyla bizi, hayatlarındaki sihri tekrar keşfeden birbirinden ilginç dört kadın karakterin eğlenceli öyküsüne davet ediyor.
Stok Kodu
9789944414081
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
288
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-01
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat