Limon ile Zeytin Resimli Sudoku DörtlüResimli Sudoku (dörtlü)

%20
Limon İle Zeytin,Salih Memecan

Liste Fiyatı : 6,90 TL
İndirimli Fiyat : 5,52 TL
(Bu ürünü aldığınızda 5 puan kazanacaksınız)
   5

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Limon ile Zeytin Resimli Sudoku kitaplarında, rakamlar yerine Limon ve Zeytin'in resimleri ve çıkartmaları yer alıyor. Çocuklar eğlenirken düzenleme, sıralama, ilişkilendirme gibi yeteneklerini geliştiriyor. Dört ve altı kutulu olarak iki seviyede hazırlanan kitaplardaki renkli resimler çocuklara görsel algılama ve değerlendirme konularında beceri kazandırıyor.
Limon ile Zeytin Resimli Sudoku kitapları ile
çocuklar görsel ve sayısal becerilerini geliştiriyor.
Salih Memecan' ın yarattığı Sizinkiler, onbeş yıldır çocukların takip ettiği, en çok sevilen karakterler. Bugüne kadar satılan bir milyon beş yüz binden fazla Sizinkiler kitabı çocuklara okuma alışkanlığı kazandırdı. Çocuklar Sizinkiler ile hem eğleniyor hem öğreniyor.
Limon ile Zeytin Resimli Sudoku kitaplarında, rakamlar yerine Limon ve Zeytin'in resimleri yer alıyor. Çocuklar eğlenirken düzenleme, sıralama, ilişkilendirme gibi yeteneklerini geliştiriyor. Dört ve altı kutulu olarak iki seviyede hazırlanan kitaplardaki renkli resimler çocuklara görsel algılama ve değerlendirme konularında beceri kazandırıyor. Çocuklar için eğlenceli Sudoku bulmacaları...
İşte size rengarenk ve resimli Sudoku bulmacaları. Bu bulmacalar sayılar yerine Limon ve Zeytin'in resimleri ile hazırlandı. Boş kutuları kitabın içindeki çıkartmalarla tamamlayacaksınız, Hem çok eğlenecek, hem de görsel ve sayısal becerilerinizi geliştireceksiniz.
Bu kitaptaki 18 Sudoku bulmacasını tamamlayın, “Başarı belgenizi“ alın.
Dörtlü Sudoku kitaplarından sonra Limon ve Zeytin'in Altılı Sudoku kitapları sizleri bekliyor.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789759009335
Boyut
205-205
Sayfa Sayısı
24
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-07
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat