Limon, Zeytin, Çıtçıt ve Babişko, Sizinkiler'in en son kitabı Bumenga!'da. Bumenga'da Sizinkiler yediden yetmişe tüm okurlarını güldürüyor, eğlendiriyor. Bumenga!'yı merak edenler için Salih Memecan Sizinkiler'in 11. kitabına Bumenga çizimleri ekledi. Okurlar hem Sizinkiler ile eğlenecek hem de Bumenga'nın ne olduğunu öğrenecek.
Bu sene Sizinkiler ile tanışmamızın onuncu senesi. Tam on senedir Limon, Zeytin, Çıtçıt ve Babişko ile içiçe yaşıyor ve eğleniyoruz. Bize günlük yaşantının küçük sorunlarının ne kadar eğlenceli olabileceğini farklı bir espri anlayışı ile sunuyorlar. Bir yandan olanlarla onlara gülerken, bir yandan her evde üç aşağı beş yukarı aynı şeylerin yaşandığını görerek rahatlıyoruz.
Bant karikatürlerin toplandığı kitapları sadece çocuklar değil anneler ve babalar, hatta anneanneler, babaanneler de okuyorlar. Çocuklar Limon, Zeytin'e bayılıyorlar. Sizinkiler kolay okunuyor. Bir kitabı en az beş kere okuyorlar. Ellerinde kitap tutmayı, kitap okuyarak eğlenmeyi öğreniyorlar ve kitap okuma alışkanlığı ediniyorlar. Merakla yeni çıkacak Sizinkiler kitaplarını bekliyorlar.
Bu ilgi ve sevgi ile Sizinkiler kitaplarının satışları bu sene üç yüz bin adedi buldu. Rekor sayılacak bu satış adedi, yeni kitaplarla ve yeni okurlarla her sene daha da artıyor.
Stok Kodu
9789757976547
Boyut
225-150
Sayfa Sayısı
128
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-03
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat