Ürkütücü! Kalpleri durduran, muhteşem bir gerilim.

Harlan CobenNew York Timesın en çok satan romanları arasında yer alan

Saklambaç ve Tek Başınanın yazarı Lisa Gardner

bizleri bu kez, bugüne değin sunduğu

en karşı konulmaz ve en dehşet verici katilin

zehirli ağına sürüklüyor.Tüyler ürpertici

People magazineDuygu yüklü bir gerilim.

Chicago tribuneSürükleyici.

Wall street journalNefes kesen bir tempo

Denver postİnsanı içine çeken bir roman. Gardner bütün sürprizleri son ana kadar saklamayı başarıyor.

Rocky Mountain NewsGardner okuyucuya sayfaları ardı ardına nasıl çevirteceğini çok iyi biliyor.

Portsmouth HeraldDehşet verici, tüyleriniz diken diken olacak.

Jill M. Smith, Romantic TimesLisa Gardner bunu yine daha yaptı. Bunu derken, geceleri kâbuslar görmenize sebep olacak bir roman daha yazdı demek istiyorum.

Laura L. Hutchison, Federicksburg Free Lance-StarKusur Tuzak kitabının üzerinde bir uyarı olmalı: Yalnızca iyi aydınlatılmış bir odada okunmalıdır. Ondan sonra sırtınıza yaslanıp rahatlayabilir ve kendinizi feci bir dehşetin içine bırakabilirsiniz.

Jeff Nix, Tulsa WorldKusursuz Tuzak bir kere elinize aldığınızda bir daha bırakamayacağınız bir roman. İnsanı hem huzursuz ediyor hem de bir o kadar da trajik bir hüzün sergiliyor. Sonunda gözyaşlarımı tutamadım. Birinci sınıf bir gerilim arıyorsanız Kusursuz Tuzakı kaçırmayın. Lisa Gardnerın kalemin başka bir fenomen roman daha.

Terrie Figueroa, Romance Reviews Today

Lisa Gardner dışarıdaki dünyada yaşanan en karanlık, en karmaşık hikâyelerden birini kaleme alıyor.FBI ajanı Kimberly Quincy kayıp hayat kadınlarını araştırmaya başlar. Olayın gizemli derinliklerine indikçe, müthiş bir zekâya sahip olan psikopat bir katille adeta akıl çarpıştırmak zorunda kalır. Bu seri katilin izini mi sürüyor, yoksa katilin kusursuz tuzağına doğru mu sürükleniyor, emin değildir. Ancak kadınların kâbuslarını gerçeğe çeviren bir psikopata çok yaklaştığını, hatta fazlasıyla yaklaştığını öğrenmek üzeredir.Bu sürükleyici cinayet romanı yıldırım hızıyla ilerliyor, art arda dönüm noktaları yaşanıyor ve kendinizi lunaparkta bir hız treninde gibi hissediyorsunuz.
Stok Kodu
9786055872397
Boyut
135-210
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-04
Kapak Türü
Standart
Kağıt Türü
Standart
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat