Tüketiciyle tek taraflı iletişim kurmanın devri geçti. Etraf, herkesten iyi olduğunu söyleyen markaların pazarlama mesajlarıyla dolu ama kimsenin bu mesajlara aldırdığı yok. İnsanlar artık daha samimi ve beklentilerini daha çok dikkate alan markaların mesajlarına kulak kabartıyor.
Samimi ve karşılıklı iletişim kurmanın en iyi ve en vazgeçilmez yolu halkla ilişkiler ama bu insani ve sıcak iletişim yönteminden doğru bir şekilde nasıl yararlanılabileceğini gösteren kitapların sayısı çok az.
Alison Theaker tarafından yazılan bu kitap, halkla ilişkiler faaliyetlerinden yararlanarak iletişim çalışmalarına samimiyet ve güç kazandırmak isteyenlere yol gösteriyor. Halkla ilişkiler teorisinden beslenen ve bu teoriyi farklı alanlardan vaka incelemeleriyle destekleyen kitap, halkla ilişkilere dair kapsamlı bir rehber niteliğinde.
Finansal halkla ilişkiler, Global Pr, online promosyon PR etiği gibi birçok konuyu ele alan kitap, global şirketlerden küçük şirketlere, yerel yönetimlerden hayır organizasyonlarına kadar birçok kuruma halkla ilişkilerden yararlanmanın inceliklerini anlatıyor.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799756347859
Boyut
145-215
Sayfa Sayısı
500
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-02
Çeviren
Murat Yazıcı,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat