İnternetten önce pazarlama, markalama ve reklamdan ibaretti. Fark edilmeye bağlıydı. Tek yönlüydü ve sadece ürün satmaya yönelikti. İletişim, medya ve analistler aracılığı ile yapılıyordu ve pazara doğrudan ulaşmak mümkün değildi. İnternet kuralları değiştirdi. Şimdi artık hedef kitlenin duymak istediği mesajları pazarın en küçük dilimine bile ulaştırmak mümkün.
Reklam için büyük paralar harcamadan ve halkla ilişkiler konusunda çaba sarf edip medyayı ürünlerimizi ve servislerimizi tanıtıcı yayınlar yapması için ikna etmeye gerek kalmadan tüm dünyaya doğrudan ulaşabileceğimiz bir çağda yaşıyoruz. Tüketiciye ulaşmak için büyük fırsatlarımız var. Eğer insanların dikkatini doğru içerik ve doğru reklamla çekmeyi başarabilirseniz sonuç inanılmaz olur.
David Meerman Scott bu çok satan listelerinde en üst sıralarda olan kitabında size pazarlamanın ve iletişimin yeni kurallarını sunarken alıcılara doğrudan ulaşmah için basın bültenleri, bloglar, pod yayını, viral pazarlama ve online medyadan nasıl faydalanılacağını da ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786055755126
Boyut
145-215
Sayfa Sayısı
278
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-02
Çeviren
Nadir Özata,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat