Herkes İçin Altı Sigma Altı Sigma, aralarında global devlerin de olduğu sayısız şirket tarafından dünyanın birçok yerinde uygulanan bir kalite yönetimi sistemi. Bu sistemi hakkıyla uygulayan şirketler, hata oranlarını neredeyse sıfıra indirerek müşterilerinin gözünde, rakipleri karşısında sarsılmaz bir konum elde ediyor.
Dünyanın en ünlü Altı Sigma danışmanlarından biri olan George Eckes tarafından kolay anlaşılan bir dille kaleme alınan bu pratik kitap, bu devrimci kalite garanti sisteminin temellerini ve inceliklerini anlatıyor.
Altı Sigma uygulamalarından aydınlatıcı örneklerle desteklenen kitap, en alt düzey çalışandan en üst düzey yöneticiye kadar herkes tarafından kolaylıkla okunma konforunu sunuyor.
Altı Sigma'dan yararlanacak ekiplerin, tüm üyeleri tarafından mutlaka bilinmesi gereken araçları pratik bir şekilde okura sunan kitap, kişisel ve kurumsal performansınızı artırarak şirketinize gerçek başarının kapılarını açacak. Herkes İçin Altı Sigma, Mediacat Kitapları, 9789756347799, George Eckes
Stok Kodu
9789756347799
Boyut
145-215
Sayfa Sayısı
128
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-11
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat