Pazarlamaya taze ve kışkırtıcı bir yaklaşım getiren bu kitap, Harley-Davidson'dan NBA'e kadar birçok kuruluş tarafından kullanılan ve başarısı kanıtlanmış bir strateji sunuyor: Radikal Marketing... Fikirlerine sıkça başvurulan bir pazarlama uzmanı olan Sam Hill ve New York Times'ta iş dünyası ile ilgili yazılar yazan deneyimli yazar Glenn Rifkin bu kitaplarında, on yenilikçi kuruluşa geleneksel sektör liderlerinden önemli oranda pazar payı kapma fırsatını veren sıradışı pazarlama yöntemleri üzerinde duruyorlar.
Bu on yenilikçi kuruluşun hepsi de müşterileri ile kusursuz bir uyum içindedir ve bu da onlara, reklama milyonlarca dolar harcamalarına gerek kalmadan veya harıl harıl çalışan dev pazarlama birimleri oluşturmadan, piyasanın nabzını tutma imkanı sunuyor. Bunlar kısa vadede kâr etmekten ziyade, zamanla büyüme ve gelişme amacını güderler. Şu andaki başarılarına rağmen yola koyulduklarında ürünlerine duydukları tutkularından başka bir şeyleri yoktu ve bu durum onları maliyetleri kısmaya ve daha yaratıcı olmaya itti.
Peki bütün bu ortak noktalar şimdi bulundukları noktaya nasıl getirdi? İşte Radikal Marketing size bunu öğrenme fırsatı sunuyor.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758378517
Boyut
145-215
Sayfa Sayısı
361
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2001-01
Çeviren
Kıvanç Kutmandu,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat