Kadim 'Müşteri velinimetimizdir' sözü, günümüzün iş dünyasının diline 'müşteri odaklılık' diye tercüme edildi. Bu yalnızca, temel bir iş ve ticaret ilkesine yeni bir kılıf bulma çabasına değil, aynı zamanda ürün veya hizmet pazarlayanlar için müşterinin öneminin katlanarak artığına işaret eidyor. Bu önem o kadar artmış durumda ki, bugünlerde 'Müşteri velinimetimizdir' demek yerine, 'Müşteri her şeyimizdir' demek çok daha doğru.
Memnun edemediğiniz müşterileriniz, sizden başka ve en az sizinki kadar kaliteli hizmet veya ürünler sunan marka ve satıcılar bulma konusunda hiç sıkıntı çekmeyecek. Çünkü içinde bulunduğumuz çağ sınırsız seçenekler çağı.
Müşterinizi kaybetmemenin ve sadık müşterilere dönüştürmenin en etkili yollarından biri, onların şkayetlerini dinlemek ve sorunlarını süratle çözmek. Gülfidan Barış, bu kapsamlı kitabında, kusursuz bir müşteri memnuniyeti için şikayet yönetiminin inceliklerini anlatıyor. Zorlu rekabet ortamında büyül güçlüklerle kazanılan müşterilerini kaybetmek istemeyenlerin bu kitaptan öğrenebileceği çok şey var.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789756347881
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-04
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat