Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar mı? Marka Olmanın ABC’siMarka Olmanın ABC'si

%22
Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar mı?,Güven Borça

Liste Fiyatı : 23,00 TL
İndirimli Fiyat : 17,94 TL
(Bu ürünü aldığınızda 17 puan kazanacaksınız)
   17

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
İşte size hem dünyada bu işin teorisi, pratiği nedir çok iyi bilen, hem de burada bol koli tozu yutmuş bir pazarlamacının akıl, bilgi, tecrübe dolu kitabı. Şakacı uslubu, su gibi akan dili de cabası. “Think global, act local“ diyorlar ya, işte böyle yapılır. Helal olsun Güven Borça.
Serdar Erener, YQR / Reklamevi
Vietnam neden hala savaşı, süperstar neden Ajda'yı çağrıştırıyor? Çünkü algılamalarımız, çoğu zaman gerçeklerin önüne geçiyor. Güven Borça, algılamaların doğru stratejilerle yönetilebileceği görüşünde. Sıfırdan marka yaratmak isteyenlerin yanı sıra, her yaş ve meslekten okurun yararlanabileceği, kolay okunabilen, bol örnekli cesur bir kitap.
Meral Tamer, Milliyet Gazetesi-
Herşey hakkında bilgisi olduğunu iddia eden kişi olmak yerine, belirli konularda istikrarlı araştırmalarla kendini yetiştirmek bir erdemdir.
Sevgili Güven bunun en iyi örneği. “Marka“ dendiğinde artık ilk aklımıza gelen bilgilerden biri. Ülkemizde marka yönetimi konusunu ele alan bu kitabını büyük bir keyifle okuyacağınıza eminim; hemfikir olmadığınız konularda dahi sizleri düşünmeye yöneltecek ve bilgi dağarcığınızı genişletecektir.
Dr. Erdal Karamercan, Eczacıbaşı Holding-
Güven Borça, markanın nasıl yaratılacağını, bu topraklardaki uygulamalardan ve yargılardan yola çıkarak bilimsel verilerin ışığında gözler önüne seriyor. Üstelik, zor ve karmaşık olarak bilinen böylesi bir konuyu yalın, işlek ve coşkulu bir dille açıklayarak...
Borça, Marka yaratmanın önemini ve gerekliliğini, pazarlama ve iletişim dünyasının gerçeklerini dikkate alarak öylesine çarpıcı örneklerle açıklıyor ki, konuyu anlamamak, anlayıp da marka yaratmak için kolları sıvayıp harekete geçmemek neredeyse olanaksız.
Bu değerli çalışmanın pazarlama ve iletişim profesyonellerinin yanısıra bu alanlara kendilerini hazırlayan öğrencilere de yararlı olacağına inanıyorum.
Prof. Dr. Haluk Gürgen, Anadolu Üniversitesi-
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758378692
Boyut
145-215
Sayfa Sayısı
237
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-06
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat