''İyi fikirlerin kötü sunumlarla baltalandığına çok sık tanık oluruz. Steel ikna sanatını anlamakla kalmıyor, iş dünyasına egemen olan kötü iletişimin çarelerini de sunuyor.
Shelly Lazarus, Ogitvy & Mather Dünya Başkanı ve CEO'su
Eğer işiniz satışsa bugünlende kimin işi satış değil ki? bu kitap size gerekli. Birçokları Steel'i son yirmi yılın en iyi sunum mimarlarından biri olarak kabul ediyor. Kitabı da bir ustanın bilgeliğinden inciler sunuyor.
Davîd Verklin, Carat Americas CEO'su Jön Steel'in birçok sunumunu izleme fırsatı buldum ve yazarlığının da sunumları kadar iyi olduğunu dile getirmekten mutluyum. Bir kitleyi bir işe dâhil ve ikna etmek zorunda olan herkese bu kitabı öneririm.
Siman Clrft, Unilever CMO'su çalışmalarımızın ve yeni iş sunumlarımızın kalitesi bizim için ölüm kalım meselesidir. Steel artık sunumlarının kutsal kitabını yazmış bulunuyor.''
Mike Hughes, The Martin Agency Başkanı ve Kreatif Direktörü
Jon Steel reklamcılıktaki yirmi yıllık olağanüstü kariyeri süresince girdiği konkurların yüzde doksanından fazlasını almayı başararak, Nike, Sony, Pepsi, Porsche ve Hewlett-Packard gibi müşterilerle multimilyon dolarlık anlaşmalar imzaladı. Bir reklam profesyoneli ve ünlü “göt milk?“ reklam kampanyasının yaratıcı Sanndan biri. Gerçek, Yalanlar ve Reklamcılık kitabının yazarı. Dünyanın en büyük pazarlama iletişimi gruplarından WPP'nin “sunum koçu“ şimdi sırlarını paylaşıyor. Bunu yaparken gerçek dünyanın ilgi çekici sunum örneklerinden de yararlanıyor. O. J. Simpson duruşması. Bill Clinton'ın adaylık konuşmaları, Winston Churchill ve Martin Luther King Jr.'ın konuşmaları ve hatta eşine yaptığı evlilik teklifi de bunlar arasında.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944383523
Boyut
145-215
Sayfa Sayısı
308
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-11
Çeviren
Aytül Özer,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat