Seçim Zamanı2004 Siyasal Kampanyalar-Avrupa Yıllığı

%22
Seçim Zamanı,Heyet - Kurul - Komisyon
Seçim Zamanı Demokrasinin işleyişini mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak ve yeni demokrasi biçimlerinin gelişmesine imkan tanımak ya da yeni demokrasi biçimleri geliştirmek, Avrpa kültürünün temel özellikleri arasında yer almaktadır. Demokratik olgunluk ve anlayışın en önemli barometrelerinden biri ise siyasal kampanyalardır.
Avrupa Siyasal Danışmanlar Derneği (European Association of Political Consultants-EAPC), çeşitli stratejiler geliştirerek bu konudaki farklı görüşlerin ilgilenen herkese ulaşmasını ve böylece politik kampanyalara yansımasını sağlamaya çalışıyor.
EAPC ve Avrupa çapındaki siyasal analistlerin yoğun işbirliğiyle ortaya çıkan ve seçim kampanyaları yıllıklarının ikincisi olan bu kitap, tüm Avrupa da demokrasinin gelişmesini ve güçlenmesini amaçlıyor.
Seçim Zamanı , işi siyaset, siyasetin iletişimi ya da teorisi olan veya bir gün olacak olan herkesin okuması gereken benzersiz bir kaynak. Seçim Zamanı, 2004 Siyasal KampanyalarAvrupa Yıllığı, Kolektif, 9789756347805, Mediacat Kitapları, Dinç Tayanç
Stok Kodu
9789756347805
Boyut
170-245
Sayfa Sayısı
337
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-12
Çeviren
Dinç Tayanç
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat