Adobe Photoshop Cs4Yetkili Eğitim Kılavuzu

%20
Adobe Photoshop Cs4,Komisyon
Adobe Photoshop CS4'ü öğrenmenin en hızlı, en kolay, en kapsamlı yolu!
Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated'ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir.
Adobe Photoshop CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu'ndaki on dört derste dünyanın en iyi resim düzenleme programı olan Adobe Photoshop'taki temel ve gelişmiş teknikler ele alınmaktadır. Dijital fotoğrafları rötuşlamayı, katmanlar ve maskelerle çalışmayı, çalışma alanında gezinmeyi, resimleri ekranda görüntülenmek ve basılmak üzere hazırlamayı öğrenecek ve en yeni özellikleri keşfedeceksiniz, ipuçları, özel ipucu uygulamaları ve adım adım alıştırmalardan oluşan dersler Photoshop'u daha üretken bir şekilde kullanmanızı sağlayacak.
Bu kitabı kullanmak için neye ihtiyacınız var?
Adobe Photoshop CS4 yazılımının Windows veya Mac OS sürümü (yazılım
kitaba dâhil değildir).

Not: Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Photoshop CS4 yazılımının kayıtlı bir
kullanıcısı olmanın sağladığı dokümantasyon, destek, güncelleme veya
diğer avantajların yerini tutmaz.
Ders dosyalarını içeren bir CD-ROM ile birlikte verilir.

"Yetkili Eğitim Kılavuzu serisi piyasadaki en iyi eğitim kaynakları serisidir. Yazılımda ustalaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar: öğrenciler için her dersle ilgili kolay anlaşılır açıklamalar, adım adım talimatlar ve proje dosyaları."
Stok Kodu
9789756675434
Boyut
155-235
Sayfa Sayısı
450
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-03
Çeviren
Arif Ortakmaç
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1.hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat