Macromedia ColdFusion MX GeliştiricisiSertifika Sınavlarına Hazırlık

%20
Macromedia ColdFusion MX Geliştiricisi,Ben Forta
Macromedia ColdFusion MX Geliştiricisi ertifika sahibi olmak isteyenler için dünyanın en ünlü ColdFusion gurusundan eşsiz bir çalışma kılavuzu!
Macromedia ColdFusion MX Sertifikalı Tasarımcı Sınavına Hazırlık Kılavuzu isimli kitap, önemli bir hedefe yönelik: ColdFusion geliştiricilerinin, sertifikalı ColdFusion MX geliştiricisi unvanını alabilmek için gereken sınava hazırlanmasını ve geçmesini sağlamak. Ancak, kapsamlı içeriği ve kavramları son derece net ve anlaşılır şekilde sunması sayesinde, tüm ColdFusion geliştiricileri tarafından bir başucu kitabı olarak kullanılabilir.
Sizin durumunuz ne olursa olsun; ColdFusion MX alanındaki yeteneklerinizi belgeleyerek sertifikalı olmayı istiyorsanız, başlamanız gereken yer bu kitap. Önde gelen ColdFusion uzmanlarından Ben Forta tarafından sınavı geliştiren ekibin sağladığı destek de değerlendirilerek hazırlanan bu kitap, sınavla aynı konusal ayrımlara sahip bir dizi net bölümden oluşuyor. Bu kısımlardaki her bölüm son derece net ve anlaşılır, ayrıca iyi açıklanmış kod örnekleri içeriyor. Her bölümün sonunda ipuçları ve örnek sorular yer alıyor. Ayrıca, kitabın Web sitesine giderek kendinizi deneme sınavında test etmeniz de mümkün. Macromedia ColdFusion MX Geliştiricisi, Sertifika Sınavlarına Hazırlık, Medyasoft Yayınları, 9789756675182, Ben Forta
Stok Kodu
9789756675182
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
456
Basım Yeri
İstanbul
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat