Adobe Flash CS3 ProfessionalYetkili Eğitim Kılavuzu

%20
Adobe Flash CS3 Professional,Heyet - Kurul - Komisyon
Adobe Flash CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ile ilgi çekici Flash projeleri tasarlamayı, video ve ses dosyalarını aktarmayı, etkileşimli düğmeler oluşturmayı ve sembollere animasyon uygulamayı öğrebilir, ActionScript 3.0 kullanarak Flash'ın işlevselliğini arttırabilirsiniz.

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporatedın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir.

Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu'ndaki 11 ders, zengin ve etkileşimli içerik yaratma ortamlarının en gelişmişi olan Adobe Flash'ı öğrenmek için gereken temel konuları kapsamaktadır. Bu kitabı kullanarak sembollere animasyon uygulamayı, Timeline'ı düzenlemeyi, statik ve dinamik metinlerle çalışmayı, video ve ses dosyalarını aktarmayı ve bileşenleri özelleştirmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca ActionScript 3.0 ve yerel Illustrator dosyalarının aktarılması gibi Flash CS3'teki en yeni özellikleri de tanıyacaksınız. Her dersin sonunda verilen soruları ve bunların cevaplarını gözden geçirerek öğrendiklerinizi daha da pekiştireceksiniz. Kitaptaki dersleri başından sonuna kadar takip edebilir ya da sadece ilgilendiğiniz dersleri inceleyebilirsiniz.

Ders dosyalarını içeren CD kitap ile birlikte verilir.
Stok Kodu
9789756675373
Boyut
185-235
Sayfa Sayısı
336
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Arif Ortakmaç
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat