Devir Korkmazhan, doğrusal bilgi akış yöntemini kullanarak mutlak öz bilinci Aumon “Kozmai Sa“ vasıtasıyla kozmik hafıza merkezinden çeşitli boyutlararası bilgiler aktarmaktadır. Kitabında bilinçsel açılımlarınız için kendi kodlarınızı nasıl alabileceğinizi de tarif etmektedir. Ve bu kitapta sizi süpriz bir beta boyut gezisi beklemektedir.
Bir çeşit kodlama sistemiyle yazılan kitaptaki bazen birleşik boyutsal lisanla da anlatılan etkili teknolojik bilgileri, kavramları, açıklamaları, sırları, fonksiyonları ve internette messenger aracılığı ile gerçekleştirilen sohbetleri okudukça bu bilgilerden alacağınız yüksek enerjilerle gerektiği gibi şoklanacak ve uygun zamanlama kodlarınızla çeşitli boyutsal açılımlarınızı gereği gibi yaşayabileceksiniz. Kitapta sizinle paylaşılan “boyutsal yazı şekilleri“ ile de bu açılımlarınız daha da zenginleşecektir.
Bu kitap; tam da bunu amaçlayarak yazılmış, sizlere özgür birer boyutlararası varlık olma yoluyla hizmet veren, saf sevgi, birlik ve şifanın ana tema olduğu çok değerli boyutlararası ana rehber değerindedir.
(Arka Kapak)

Stok Kodu
9789758868056
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
262
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-06
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat