Işığın Elleriİnsan Enerji Alanı Üstünde Şifacılık Rehberi

%20
Işığın Elleri,Barbara Ann Brennan
Işığın Elleri Bir fizikçinin netliğine ve yetenekli bir şifacının şefkatine sahip olan Barbara Brenann, on beş yıllık profesyonel meslek hayatı boyunca 5000'den fazla hastanın ve öğrencinin rahatsızlıklarını "görerek" teşhis ve tedavi etti. İnsan Enerji Alanı üstünde şifacılık rehberi niteliğindeki bu ilk çalışmasını; mutluluğu, sağlığı ve potansiyellerini gerçekleştirmeyi hedefleyenler için yazdı. Bilim adamları tarafından dahayeni yeni doğrulanan ancak şifacılar ve mistikler tarafından çok uzun zamandır bilinen bu enerji bedenimiz, tüm hastalıkların başlangıç noktasıdır. Bu alan içinde, en güçlü ve derin insani etkileşimler yer alır ve bunlar, fizyolojik ve duygusal rahatsızlıklarımızın hem nedeni hem çaresidirler.
Işığın Elleri Yeni Bir Bütünsellik Modeli Sunuyor ve okuyucuya şu konularda rehberlik ediyor: Sağlık, ilişkiler ve hastalık konusunda yeni bir model, Enerji alanlarımıza dair yeni bir anlayış, Auraları görme ve yorumlama yeteneği konusunda eğitim, Tıp tarafından doğrulanan çeşitli örnekler, Kendine ve başkalarına şifa verme konusunda öğütler, Büyüme, cesaret ve genişlemiş şuur olanaklarıyla yeni bir yaşam öyküsü.
Işığın Elleri, yaşamınıza hiç tatmadığınız yepyeni bir renk, yepyeni bir tını, yepyeni bir ışık katacak.. Işığın Elleri, İnsan Enerji Alanı Üstünde Şifacılık Rehberi, Barbara Ann Brennan, 9789758584017, Meta Yayınları, Aylin Çevik
Stok Kodu
9789758584017
Boyut
165-240
Sayfa Sayısı
416
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Aylin Çevik
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat