Kalpte Yaşamak Uzun zaman önce insanoğlu iletişim ve hissetme eylemlerini beyinle bir bağlantısı olmayan kutsal bir noktadan, kalbin içinden gerçekleştiriyordu.

Bilimin ve zihinsel mantık yaklaşımının en önemli inanış olarak kabul edildiği bu dünyada bu noktayı bulmanın ne faydası olur ki' Duyguları ve hisleri ile hareket edenlerin bu dünyada ikinci sınıf insanlar olarak kabul edildiğini bilmiyor muyum' Tabii ki biliyorum.

Ama benim öğretmenlerim bana sizlere gerçekten kim olduğunuzu hatırlatmamı istediler. Siz bir insandan çok daha ötesiniz... Çok çok daha öte.... Kalbinizde bulunan kutsal noktadan bilinçli yaratıcılık ile tüm dünyayı yeniden yapılandırmanız mümkün. Eğer bana izin verirseniz, bana gösterilenleri ben de size göstereceğimYAZAR HAKKINDA
Drunvalo Melchizedek in hayat tecrübesi, insanoğlunun gayretleri arasında bir açılımlar ansiklopedisi gibi görünmektedir. University of California at Berkeley de fizik okumuştur, ancak kendisi, eğitiminin en önemli kısmının bundan sonra geldiğini düşünmektedir. Son 25 yıl boyunca, tüm inanç sistemlerinden ve dini anlayışlardan 70 değişik öğretmenle çalışması ona son derece geniş bir bilgi yelpazesinin yanı sıra şefkat ve kabul de getirmiştir.

Drunvalo nun sadece olağanüstü zihni değil, aynı zamanda, kalbi, sıcak kişiliği ve her türlü yaşama duyduğu sevgi onunla karşılaşan herkes tarafından derhal hissedilir ve anlaşılır. Bir süreden beri, engin vizyonumu, Yaşam Çiçeği Programı ve Mer-Ka-Ba meditasyonuyla dünyaya yaymaktadır. Bu öğreti, insan anlayışının her alanını kapsamakta, insanlığın kadim medeniyetlerden bu güne kadar olan evrimini araştırmakta, dünyanın bilinç durumuna ve yirmi birinci yüzyıla kolay, pürüzsüz geçiş konusuna açıklık getirmektedir. Kalpte Yaşamak, Mia Basım Yayın, 9789750096228, Drunvalo Melchızedek
Stok Kodu
9789750096228
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
136
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-5
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat