İlişki Bağımlılığına Son Başka birinin sorunu, sizin sorununuz mu' Eğer öyleyse, diğer birçokları gibi siz de başkalarının sorunları içinde kendi hayatınızı kaybettinizse, ilişki bağımlısı olabilir ve kendinizi bu kitabın içinde bulabilirsiniz. Amerikanın en çok sevilen ve ilham veren yazarlarından biri tarafından yazılan ve milyonların iyileşmesini sağlayan bu modern klasik, ilişki bağımlılığını anlamanızda ve onun hayatınız üzerinde yarattığı etkileri yok etmenizde size yardımcı oluyor.

İbret verici hayat hikâyeleri, kişisel görüşler, çalışmalar ve testler içeren İlişki Bağımlılığına Son, ilişki bağımlılığının karmaşık dünyasının basit, düz anlatımlı ve kolay okunabilir bir haritasıdır. Size özgürlüğün, hayat boyu şifanın ve mutluluğun yollarını gösterir.

"Beattie, batan bir gemiden atlamış olmanın ne demek olduğunu bilerek, en iyi satanlar listesine giren cankurtaran halatını, hala batmakta olan gemide korkarak ve savrularak yaşayan insanlara yardımcı olmak için fırlatıyor" İlişki Bağımlılığına Son, Mia Basım Yayın, Banu Kalaycı, 9789944482028, Melody Beattıe
Stok Kodu
9789944482028
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
336
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-9
Çeviren
Banu Kalaycı
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat