İşte size Mikado'dan bir bestseller daha.
Günümüz çocukları artık tüm donanımlara sahip olarak büyüdüklerinden bizlerden daha farklı yetişiyor ve davranıyorlar. Büyüdüklerinde birer birey sayılabilmeleri için yine de bazı saygı kuralları, davranış şekilleri ve ilişkileri öğrenmeleri lazım. Sosyal zekalarını geliştirmeleri lazım.
Bu kitap, çocuklarınız büyürken onlara saygı göstermeyi ve görgü kurallarını öğretmeyi son derece keyfli ve zevkli bir şekilde anlatıyor. Bu kitaptaki bilgiler uygulandığında çocuklarınız görgü kurallarını öğrenebilecek, sosyal zekâlarını ilerletebilecek ve dolayısı ile okulda ve ileride iş hayatlarında bile daha başarılı olabileceklerdir.
Hayatın zorlukları ve karmaşık durumları karşısında nasıl davranacaklarını siz öğretin. Restaurantlarda, sokakta, dükkanlarda siz alışveriş yaparken gibi halka açık mekanlarda; arkadaşları ile ilişkilerinde nasıl davranmaları gerekli?
Aile yemekleri neden gerekli? Yemekte nasıl davranılır, yemekte onları konuşmaya teşvik edin. Bazı durumlarla karşılaştıklarında doğru ve yanlışı ancak siz ayırt edebilirsiniz. Daha nice tavsiyeler kitapta yer almakta..
Sosyal olgu aileden geçer ve sizler bunları en doğru verebilecek kişilersiniz.
(Tanıtım Yazısından)

Stok Kodu
9789944133098
Boyut
140-200
Sayfa Sayısı
258
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2010-02
Çeviren
Serhat Ataman,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat