Kırmızı Şapkalı AdaBir Kadının Kaçış Öyküsü

%30
Kırmızı Şapkalı Ada,Banu Yıldız
Kırmızı Şapkalı Ada "Adam, nefes nefese ve hırıldayarak Aydan'a yaklaştı. Ucuz parfümü karışan ter ve sigara kokusu, korkudan papyon gibi katlanan midesini iyice bulandırdı. Parmağını aldı bir daha, hiç acımadan vicdansızca geri büktü yine.
"Nerelerdesin kaç gündür, kaltak'" dedi karayağı izbandut, kızın parmağını bırakırken... "O sevgilin olacak mermerciye söyle, o da kurtaramayacak seni. Bir dahaki karşılaşmamızda bunu karıştıracağım, " dedi. Külotunun lastiğini esnetip kaldırdı ve elini bacaklarının arasına uzattı. Genç kadının o en kuytu yerine, ta rahmini ararcasına hayvan gibi daldırdı. Kıllı tüylü pis parmaklarını Aydan'ın en kadın yerinin içinde kudurmuş bir yılan gibi oynatmaya başladı..."
Kırmızı Şapkalı Ada; 30'lu yaşlardaki kariyer sahibi Aydan'ın, sevdiği adamı kurtarmak için göze aldığı dolandırıcılık serüveni... Kumar batağına saplanmış işadamı Serdar'ın hem sevdiği hem de burnundan fitil fitil getirdiği Aydan'ın hikayesiyle yeni tanıştığımız yazar Banu Yıldız, aşk, macera ve hüznü içiçe geçiriyor... Sosyal statüsü ne olursa olsun, aşık bir kadının göze alabilecekleri, roman içinde temposu yüksek bir sinema filmine dönüşüyor adeta: Polisin, savcının, gözaltı sahnelerinin sansürsüz çekildiği, gerçeklik duygusunu olağanüstü yaşatan bir sinema filmine... Kırmızı Şapkalı Ada, Bir Kadının Kaçış Öyküsü, Neden Kitap Yayıncılık, 9789752541054, Banu Yıldız
Stok Kodu
9789752541054
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
208
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-11
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat