Satış OtopsisiSatışı Öldüren 50 Hata (ve Kurtarma Önerileri)

%30
Satış Otopsisi,Dan Seidman
En çok aranan eğitimci ve koçlardan Dan Seidman; tüm zamanların en kabus satış hikayelerini satış hayatında bize yol göstermesi için Satış Otopsisi adlı bu muhteşem kitapta bir araya toplamış.
Seidman 1999 yılında salesautopsy.com adlı siteyi kurdu ve bu site kısa zamanda satış profesyonelleri arasında kült mertebesine ulaştı. Seidman bu kazanılması zor deneyimleri hatalar yapan, kötü kararlar veren iyi satış uzmanlarının hikayelerinin yer aldığı 600 öykülük koleksiyonundan seçip çıkarmış. Bu hikayeler, kolaylıkla empati kuracağınız, güleceğiniz, üzerine düşüneceğiniz ve "Tanrıya şükürler olsun ki bu benim başıma gelmedi!" diyeceğiniz hikayeler.
Satış Otopsisi sizi yalnızca eğlendirmekle kalmayacak her an kullanabileceğiniz hareket stratejileri önerecek. Eşsiz bakış açısıyla, satışta nelerin işe yarar, nelerin artık geçerliliğini yitirdiği konusunda yöneticilere, satış profesyonellerine, girişimcilere hızlı ve hoş bir okuma sunuyor.
Satış Otopsisi üzerine...
"Gerçek satış, hatalar yaparak öğrenilir. Satış Otopsisi´nde yer alan hatalar, gerçek hayatta nasıl iş yapıldığıyla ilgili gerçek bir resim çiziyor."
-Sam Reese, CEO, Miller Heiman, Inc.
"Satış Otopsisi size nasıl daha az hatayla, daha çok ve hızlı satış yapacağınızı gösteriyor."
-Brian Tracy, yazar, The Way To Wealth
Stok Kodu
9789752542341
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-2
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat