Demirel'in Kara Kutusu Orhan Keçeli

%30
Demirel'in Kara Kutusu Orhan Keçeli,Hasan Taşkın
'Orhan Keçeli 33 yıldır dava arkadaşımdır. O, yiğit kişiliği ile Adalet Partisi ve Doğru Yol Partisi'ne çok önemli katkılar sağlamıştır. Orhan Keçeli, herkesin ihtiyaç duyduğu bir dosttur; tam bir dava adamıdır. Keçeli'nin dostluğunu, desteğini ve hizmet aşkını hep takdir ettim. Çok güvenilir yapısı vardır ve bundan dolayı herkesi etkilemeyi bilmiştir. Ona her şeyi emanet edebilirsiniz. O, aynı zamanda insana hizmet etmekten keyif alan yapısıyla herkesin gönlünü fethetmiştir.
Adalet Partisi'nden bu yana benim en yakın çalışma arkadaşlarım arasındadır. O benim sırlarımı da bilir. Orhan Keçeli zor günlerin dostudur. İnsana hizmette dil, din ve ırk ayrımı yapmaksızın çırpınmış ve bizimle birlikte mücadele etmiştir. Orhan Keçeli, Cumhuriyet bağımlısı ve Türkiye sevdalısıdır.
Orhan Keçeli'nin bir dönemi bu kitapta toplamasını çok yararlı ve kıymetli buluyorum. Orhan Keçeli'yi halkın sözcülüğünü yaparak demokrasi mücadelesindeki kavgası nedeniyle de ayrıca kutlarım. Bu yiğit kişinin mutlaka parlamentoda yer alması gerektiğine inanıyorum. Halkın sesini, mecliste çok daha gür bir şekilde dile getirecektir.'
- Süleyman Demirel-
“Orhan Keçeli'nin siyasi hayatta yaptıklarını, gördüklerini yazmasını, anlatmasını çok değerli buluyorum. Meselelerin çözümünde çok pratiktir. Hareketlidir; üşenmez, tükenmez bir adamdır. Siyasetin zor günlerinde DYP'de tek başına insan hakları ve yasaksız Türkiye kavgası içinde bulundu. Bu kitapla siyasi tarihimizin eksik bir sayfası tamamlanıyor.”
- Hüsamettin Cindoruk-
Stok Kodu
9789752541610
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
216
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-01
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat