İş Dünyasındaki Marka Kadınlar

%30
İş Dünyasındaki Marka Kadınlar,Eylem Türk
İş Dünyasındaki Marka Kadınlar Kadınlarımız evlerinin dışında üretime başladı. bunu yapanların sayısı da giderek artıyor.
Evin dışındaki üretim, mal üretimi oluyor, hizmet üretimi oluyor.
Bugüne kadar sadece "işadamları"ndan söz edilirdi. Günümüzde artık "iş kadınları"mız da var.
Eylem Türk, iş kadınlarımızın başarı öykülerini derledi. Bu öyküler bir yanda Türkiye'de olan bitenin öğrenilmesine imkan veriyor; öte yanda daha başka kadınlarımıza "davetiye çıkarıyor", örnek teşkil ediyor.
Başarılı iş kadınlarımızın, benzer işleri yapan işadamlarıyla aynı pistte yarıştıklarını ve de bu yarışta aynı başarıyı yakaladıklarını görmek ülkenin geleceği bakımından çok önemli.
İyi anne, iyi ev kadını olmaktan başka şey düşünmeyen kadınlarımızın şimdilerde iyi anne ve iyi ev kadını olmanın yanında iyi ve başarılı işler yapma çabaları alkışlanacak bir gelişmedir.
Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde değil, sanayileşmiş Batı ülkelerinde bile "müteşebbis" iş kadını sayısı sınırlıdır. Dikkati çekecek kadar çok sayıda "müteşebbis" iş kadınımız var. Bunugörmek, bunun mutluluğunu paylaşmak gerekir.
Eylem Türk'ün çalışan kadınların başarı öykülerini derlediği bu kitap, Türkiye'deki güzel gelişmelerin duyulmasına imkan verecek. İş Dünyasındaki Marka Kadınlar, Neden Kitap Yayıncılık, 9789752541009, Eylem Türk
Stok Kodu
9789752541009
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
166
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-11
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat