Hayat Çalışmak Değildir! Çalışmak Hayat Değildir!

%30
Hayat Çalışmak Değildir! Çalışmak Hayat Değildir!,Robert K. Johnston
Sevdiklerinizle en son ne zaman bir akşam ye-meği yediğinizi hatırlıyor musunuz? Peki en son ne zaman bir deniz kenarına gidip, hiçbir şey düşünmeden saatlerce bir bankta oturdunuz? Teknoloji çılgınlığının yaşandığı şu günlerde han-gimiz cep telefonunu kapatıp, o günü sadece kendine ayırdı?
Muhtemelen bu sorular aklınıza geldiğinde ken-dinizi biraz rahatsız, çokça kenara sıkışmış his-sedeceksiniz. Ancak bu rahatsızlık size, geçip gitmekte olan zamanı geri getirmeyecek.
Eğer siz de çalışma saatlerinizi uzun tutup ha-yattan zevk almaya, yaşamaya daha az zaman ayırıyorsanız, bu kitap size yardımcı olacak. Baş-langıçta çılgınlık gibi gözükebilecek bazı fikirler, bu kitaptaki öğütler sayesinde çalışma ve din-lenme arasında iyi bir denge oluşturmanızı, ha-yata daha çok vakit ayırabilmenizi sağlayacak.

"Çalışmak bizler için o kadar önemli bir hale geldi ki, onu hayatın ta kendisi sanmaya başladık; hâlbuki esas olan hayatımızdaki dengeyi koruma-mızdır. Bu mantıklı ve hare-kete geçiren düşünce hepimizin ihtiyacı ol-duğu şeydir kuşkusuz."
Sersigo Zyman
Z-Marketing kurucusu,
Coca Cola eski pazarlama departmanı
şefi ve yazar.

"Çalışan insanlar için çok önemli bir eser... Bize faydası dokunacak özgür ve özel mesajlar veren başarılı bir kaynak..."
Levid B.Smedes,
"Forget ve Forgive" kitabının yazarı.
Stok Kodu
9789752542471
Boyut
105-175
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat