İşten ve Yaşamdan Zevk Alamanın 100 Yolu

%30
İşten ve Yaşamdan Zevk Alamanın 100 Yolu,Jason Carrier
Keşkesiz bir yaşamın 100 yolu!

Bu kitap; hızla akıp giden hayatın içinde savrulmadan ayakta kalabilmeniz, iş hayatınızda sağlam adımlar atabilmeniz ve hayatın her alanında fırtınalara karşı köklerinize tutunabilmeniz için atmanız gereken 100 adımı gösteriyor.
Hayatta gittiği zaman geri dönmeyen tek gerçek zamandır. Ve biz şüphesiz, her an bu gerçeğe karşı yarışıyoruz. Geri dönüp baktığınızda, 'hayatım için ya da kariyerim için ne yaptım' sorusu kulaklarınızda zaman zaman çınlıyorsa, bu kitap tam size göre

Unutmayın!
Ne yapacağınızı bilerek attığınız adımlarla, tesadüfen edindiğiniz şanslarla olduğundan daha başarılı olursunuz. Çizilmiş bir yoldan yürümek, nereye gideceğinizi bilememekten daha kolaydır. Gittiğiniz her yolda, attığınız her bir adımın bir öncekinden daha sağlam ve kararlı olduğunu göreceksiniz!

Yaşadığımız her olay bir sonraki olay gerçekleştiğinde nasıl davranacağımızı öğretir bize. Her deneyimimiz tekrar kullanılabilmek için bir köşede bekler. Başa çıktığımız her üzüntü, bir yenisiyle daha kolay başa çıkabilmemiz için yol gösterir. Her sevincimiz bir nefes kadar önem vermemiz gerektiğini öğretir. Ve en önemlisi; yaşadığımız her olay bizi kendimiz olmaya götüren adımdır.

Ve adım atmaktan asla korkmayın; inadına deneyin!
Hep denediniz, hep yenildiniz...
Olsun! Yine deneyin ve yine yenilin.
Pişman olmanızdan daha iyidir..
Stok Kodu
9789752542907
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-03
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat