Müşteriler Neden Geri Döner'

%30
Müşteriler Neden Geri Döner',Manzıe R. Lawfer
Müşterileriniz sizden ikinci, üçüncü ya da dördüncü kez satın alıncaya kadar kâr etmiş sayılmazsınız. O halde; müşterilerinizi nasıl elinizde tutacağınızı öğrenmek, yeni bir müşteriyi kovalamaktan daha önemli ve kârlıdır.
"Müşteriler Neden Geri Döner'"deki pratik tavsiyeler, gerçek müşterilerin gerçek satın alma alışkanlıklarına dayanır. İzlenecek beş prensip "Beyin ameliyatı yapmak" kadar zorlayıcı bir iş değildir. İşadamları, girişimciler, anonim şirket sahipleri, ön cephe çalışanları bu prensipleri kolaylıkla benimseyebilir, anlayabilir ve onları uygulamaya koyabilir.
"Müşteriler Neden Geri Döner'"; sloganlarla, reklamcılıkla ya da terfilerle ilgili değildir. Bu kitap; müşterilerinizin sizden tekrar tekrar satın almalarını sağlayan belirli aktivi-telerin keşfedilmesi ve onlardan yararlanılması ile ilgilidir... Ayrıca bu kitap geriye kalan herkesin neden sizden satın alması gerektiğini tüm dünyaya açıkça beyan etmenizi sağlayacak.
"Bu kitap; sürekli müşteriler yaratma konusunda ciddi olan herkese, bilinmesi gereken ve gerçekleştirilmesi için ihtiyaç olan her şeyin taslağını sunuyor."
-Mark LeBranc, "Grovving your Business" adlı kitabın yazarı.
Stok Kodu
9789752542365
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
256
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-2
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat