Nutuk'taki Gizli Hitabe19 Rakamının Yeni Sırları

%30
Nutuk´taki Gizli Hitabe,Muammer Yüksel
Nutuk'taki Gizli Hitabe - Nutuk'ta tekrarlanan sözcükler ne ifade ediyor'
- Nutuk'ta geleceğe dair uyarılar var mı'
- Gençliğe Hitabe'nin rakamsal yorumu nedir'
- Nutuk'taki gizli hitabenin sırları neler'
- Yakın gelecekte Türkiye'yi neler bekliyor'
- Nutuk Atatürk'ün bizlere bıraktığı gizli bir şifre mi'
Mustafa Kemal Atatürk'ün 15-20 Ekim 1927 tarihlerinde TBMM'de otuz altı buçuk saatte okuduğu Nutuk sadece milli mücadelemizin ve istiklal savaşımızın siyasi bir tutanağı olmamalıydı.
Bu duygudan yola çıkan bir yazar ve bir bilim adamı Nutuk'u yeni baştan okudular ve Atatürk'ün bütün hayatına egemen olan 19 rakamı ile bilinen bağlantıların ötesinde daha şaşırtıcı ve gizemli sonuçlara ulaştılar. Ayrıca 19 rakamının değişik bir şekilde taranmasıyla ortaya gizli bir Gençliğe Hitabe, bunun yanı sıra da yakın geleceğimizi ilgilendiren önemli tarihler çıktı.
Nutuk içinde düzenli olarak tekrarlanan kelimelerin işaret ettiği anlamlarla birlikte, Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkeler bazında dış ilişkilerini Nutuk söylemi çerçevesinde de irdelemeyi başaran bu kitap, gerçekle gizem arasındaki en doğru ve aydınlık yolu araştırmanın peşinde. Her türlü dogma ve saplantının dışında, okurları sadece sonuçlarla baş başa bırakan ve yorumları onlarla paylaşan benzersiz bir çalışma bu. Nutuk'taki Gizli Hitabe, 19 Rakamının Yeni Sırları, Neden Kitap Yayıncılık, 9789752541573, Muammer Yüksel, Erhan Kızıltan
Stok Kodu
9789752541573
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
224
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-11
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat