Yeni Bir İş Hayatı Kazanmak

%30
Yeni Bir İş Hayatı Kazanmak,Richard Denny
RICHARD DENNY
Büyümeye istekli olmak ve zirveye yerleşmek, iş alanında yer alan herkesin hedefidir. İster bir banka müdürü, avukat ya da muhasebeci olun; yeni müş-teriler ya da müvekkiller kazanmak ve onlarla olan ilişkilerinizi sürdürmek ana sorumluluğunuzdur. Yine de pek çok kişinin "satış" işlerine karşı doğal bir korkusu ya da nefreti vardır.
Yeni Bir İş Hayatı Kazanmak, işini ilerletmek isteyen fakat doğru tecrübe ve eğitime sahip olmayan herkese, ilham verici yollar gösteriyor. Richard Denny, size zorlayıcı ya da saldırgan olmadan nasıl satış yapacağınızı anlatıyor. Ayrıca müşteri kazanmanın ve elde tutmanın tüm önemli yönlerini ele alıyor. Kitabın ilk sayfasından, sonuna kadar; size ilham verip motive ederek, başarılı olmanız için gereken yeteneği ve güveni kazandırıyor.
Richard Denny, birçok eser yazmıştır ve otuzun üzerinde eğitici video yayınlamıştır. Selling To Win, Succeed For Yourself, Motivate To Win, Speak For Your self, Communicate To Win adlı beş kitabı ulus-lararası çoksatanlar arasına girmiş; 46 ülkede satılmış ve 26 dile çevrilmiştir.

"Bu adam sizi milyoner yapar!"
Birmingham Post and Mail

"Bu kitaptaki mükemmel ve pratik bilgiler, en gönül-süz kişiye bile destek ve motivasyon sağlayacak."
Mike Crawford,
ABB limited şirketi genel müdürü

"Richard´ın yalın uslubu; temel ve önemli konseptleri hayata taşıyor. Eğer iş alanında ve hayatta kazanmak istiyorsanız, bu kitap sizin için mükemmel bir para ve zaman yatırımıdır. Yolculuğun keyfini çıkartın!"
Martin Allison,
İskoçya Kraliyet Bankası uluslararası bankacılık
sorumlusu
Stok Kodu
9789752542686
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
144
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-11
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat