Donald Trump'ın Yaşamı ve ŞöhretiTeşhirin Sonu Yoktur

%30
Donald Trump'ın Yaşamı ve Şöhreti,Robert Slater
Donald Trump'ın Yaşamı ve Şöhreti Şimdiye Kadar Trump İle ilgili yazılmış En Cüretkar Biyografi
Donald Trump, kendisiyle ilgili bir kitap yazılacağını duyduğunda dava açma tehdidinde bulundu. Sonrasında fikrini değiştirdi ve Robert Slater'a bu güne kadar herhangi bir yazar ve gazeteciyle olduğundan daha açık yürekli davrandı Slater ; inşaat sahalarında, Trump'ın özel jetinde, helikopterinde ve Çırak adlı yarışma programının çekimlerinde Trump ile birlikte vakit geçirdi. Slater ; onu, en maskesiz olduğu zamanlarda halkın içindeyken de izledi.
Sonuç : Bu güne kadar yazılmış en samimi ve en güçlü Trump profili. Sansürsüz ve sürükleyici...
Dünyanın en iyi biyografi yazarlarından biri olan Robert Slater ; Büyük maviyi Kurtarırken, Soros, Jack Welch ve General Electric'in Yolu, Jack Welch'ten iş dünyası için Şavaş Planları, Microsoft'un Yeniden Doğuşu gibi bir çok önemli kitaba imzasını atmıştır.
Bu kitapta bir emlak devi olmanın yanı sıra, kendini yeniden yaratıp marka olan bir magazin figürü ve enteresan bir kişiliği tanımış olacak ; sadece milyoner değil, küresel bir marka olan Trump'ın magazin profilini ve kendi kitaplarında rastlayamacağınız ticaret derslerini bu kitapta bulacaksınız. Donald Trump'ın Yaşamı ve Şöhreti, Teşhirin Sonu Yoktur, Neden Kitap Yayıncılık, Enver Günsel, 9789752540569, Robert Slater
Stok Kodu
9789752540569
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
328
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Enver Günsel
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat