Etkili Yöneticinin 6 Alışkanlığı Bu, her yöneticinin okuması gereken harika bir kitap. Anlaşılabilir, özlü ve liderliğin insani yönleri hakkında oldukça faydalı bilgiler içeriyor.
Mike Wilk, Ortak ve Uygulama Lideri, Ernst & Young
Etkin Yöneticinin 6 Alışkanlığı, bir yöneticinin hem tam anlamıyla anlayacağı hem de kolayca uygulayacağı mükemmel bir eğitim modeli sunmaktadır.
Raymond G. Steitz, Global Human Resources ın Başkan Yardımcısı, Warner Chilcott Laboratuvarları
İnsan yönetimi, yöneticilerin görevlerinde hem mükafatlandırıldıkları hem de hayal kırıklığına uğradıkları bir alan olabilir. Yöneticiler ve idarecilerde, en çok değer verilen doğal yetenekler hangileridir'
Etkili Yöneticinin 6 Alışkanlığı adlı kitapta, yazarlar Stephen E. Kohn ve Vincent D. O Connell herkes tarafından en çok takdir edilen ve birlikte çalışmaktan zevk alınan yöneticiler tarafından kullanılan insan ilişkileri uygulamalarını ortaya koymaktadırlar. İşyerindeki insan sorunlarını çözmek konusunda firmalara yardımcı olunarak kazanılan 50 yıllık tecrübeleriyle, yöneticilik ve liderlik eğitmenleri Kohn ve O Connell, ekipte sorun yaratabilecek parlama noktalarının nasıl engelleneceğini göstermektedirler.
Bu kitapta her beceri eksiksiz bir şekilde ele alınmış ve bölüm sonu özetleri, egzersizler ve kişisel değerlendirme araştırmaları ile etkin bir şekilde nasıl uygulayacağınız açıklanmıştır . Etkili Yöneticinin 6 Alışkanlığı, Neden Kitap Yayıncılık, 9789752541368, Stephen E. Kohn, Vincent D. O'Connell
Stok Kodu
9789752541368
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
224
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat