Gayrimenkulden Nasıl Para Kazanılır'

%30
Gayrimenkulden Nasıl Para Kazanılır',Tebernüş Kireççi
Gayrimenkulden Nasıl Para Kazanılır' Türkiye son yıllarda dev bir şantiyeye dönüştü. 1999'daki depremin ardından dip yapan ve yaklaşık 3 yıl yatay trende giren konut piyasası şu aralar yükselişte. 2004 ve 2005'teki koşullar devam ederse 2006 ve sonrasındaki yıllarda emlak fiyatlarının yükseleceği tahmin ediliyor.
İnşaat ve yapılaşma her geçen yıl kentleri birbirine daha fazla yakınlaştırıyor. Eskiden tek bir yöne gelişen kentler, şimdi bulabildiği her yöne doğru yayılıyor. Bu arada, kentlerin gelişmekte olan bölgelerine birbirinden seçkin projeler inşa ediliyor. Bırakın kişi başına düşen yıllık gelirin 5 bin dolar olduğu ülkeleri, 20 bin dolar olduğu ülkelerde bile bu kadar gösterişli projeler inşa edilmiyor.
Bu noktada ev, sadece barınacak bir mekan değil, bir yatırım aracı olarak da karşımıza çıkıyor. Mortgage sistemi hayata geçtiğinde, ev sahipliği aynı zamanda bir tasarruf aracı olacak.
Bu kitapta başta konut olmak üzere, gayrimenkul yatırımının nasıl yapılması gerektiğinin detaylarını bulacaksınız. Büyük kentlerde kısa, orta ve uzun vadede yüksek prim vaat eden bölgeleri nedenleriyle birlikte öğreneceksiniz. Hem ev sahibi olup hem de para kazanmanın püf noktalarını da...
Bilinmeyen yönleriyle mortgage yasa tasarısı.
Emlakla ilgili merak edilen sorular.
Konutta kazanmanın 11 altın kuralı.
Hangi arsalar kazandıracak' Gayrimenkulden Nasıl Para Kazanılır', Neden Kitap Yayıncılık, 9789752541092, Tebernüş Kireççi
Stok Kodu
9789752541092
Boyut
135-195
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat