Yıldızlı Kariyer Öyküleri

%30
Yıldızlı Kariyer Öyküleri,Eylem Türk

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 7,00 TL

Havale/EFT ile 6,92 TL
(Bu ürünü aldığınızda 7 puan kazanacaksınız)
   7

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Yıldızlı Kariyer Öyküleri Kariyerlerinde başarılı bir çizgi yakalamış kişilerin öyküleri birbirinden farklı olsa da, biraz dikkatli bakıldığında hepsinin temelinde ortak kalıpların yer aldığını görmek mümkün. Her ne kadar, başarı için şanslı olmak gerektiği söylense de, şansın hazırlıklı olana güldüğü de bir gerçek.
Zirvedeki yaşamlara, dışarıdan hayranlık ve gıpta karışımı duygularla bakılır. Başarılı girişimciler ve yöneticilerin kariyerleri ışıltılı resimlerle doludur. Oysa, yukarıya giden yolda kaygı, merak, şüphe, sıkıntı, öfke, korku, yorgunluk ve gerginlik de var. Üstelik tepedeki oyuncu çoğu kez tek başınadır. Bir an önce vermesi gereken kararlar ve çözmesi gereken sorunlar arasında, neye güveneceğini pek de bilmeden, bazen el yordamıyla doğruyu bulmaya çalışır. Tüm zorlukların üstesinden gelme gücünün kaynağıysa, içindeki güçlü tutkudur.
Başarılı öykülerinin kahramanlarının içinde daima yanan bir ateş, onları hep daha iyisini yapmaya ve daha ileri gitmeye zorlar. Eylem Türk'ün Yıldızlı Kariyer Öyküleri adlı kitabı, bu parlak ateş sayesinde, güçlüklere meydan okuyabilmeyi başarmış kişileri bir araya getiriyor.
Kitap, iş dünyasının önde gelen şirketlerinden yaklaşık 40 üst düzey yöneticinin aşama aşama kariyer öyküsünü sunarken, başarının yılmadan hedefe doğru ilerlemekle elde edildiğini gözler önüne seriyor. Son derece titiz bir çalışmanın eseri olan kitap, başarı yolunda ilerleyenlere tavsiyelerde bulunurken, ne istediğini bilen, kendi iç gücüne ve ekibine inanan ve kaynaklarının kıymetini bilenlerin kazandığını kanıtlıyor. Yıldızlı Kariyer Öyküleri, Neden Kitap Yayıncılık, 9799752541398, Eylem Türk

Kategori No
Kategori
Yazar No
Resim Sayısı
Link
Stok Kodu
FA-9799752541398
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
159
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-7
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat