Sağlıklı Yaşamın SırlarıTamamlayıcı Tıp Yöntemleriyle

%25
Sağlıklı Yaşamın Sırları,Recai Yahyaoğlu
Günümüz insanının yaşam süresi artmıştır. Buna rağmen hastalık miktarı ve çeşitliliği yaşam kalitesini düşürmüştür. Teknolojik gelişmeler, hareketsiz yaşam tarzı, beslenme alışkanlıklarındaki hatalar, farkında olunamayan pek çok faktör, insanların hem daha sık hastalanmalarına hem de özellikle psikolojik bakımdan kendilerini kötü hissetmelerine neden olmaktadır.
Modern Tıp kuşkusuz teknolojinin son yeniliklerini kullanmakta, ilaç endüstrisi etkili ilaçlar üretmektedir. Fakat bu yeniliklerden faydalanmasına ve tüm gayretlere rağmen maalesef hiç de azımsanmayacak sayıda insan hâlâ iyileşememektedir.
Bu kitap çalışmasının en önemli amacı, bu insanların çaresizliğe kapılmalarına engel olup burada anlatılan tedavilerden onları haberdar etmek ve cesaretlendirmektir. Zira artık iyileşemeyeceğine inanmaya başlamış bir insan hiç bir tedavi yönteminden faydalanamaz.
Dünya insanlığı son birkaç yıldır bu tedavi yöntemlerine büyük bir ilgi göstermektedir. Kitap çalışması içinde, Akupunktur, Ayurveda, Bioenerji, Hipnoterapi, Refleksoloji, Biofeedback, Hidroterapi, Aromaterapi, Meditasyon ve Yoga, Manyetik Alan Terapisi, Ozon Tedavisi, Detoks Yöntemleri, Bitkiler Sebze ve Meyvelerle Tedavi, Makrobiyotik Beslenme, Kristal Terapi, Renklerle Tedavi, Nöral Terapi, Tıbbı Nebevi gibi insan sağlığına ciddi katkılarda bulunan tedavi yöntemleri herkesin anlayabileceği bir dille anlatılıyor.
Bu tedaviler, her insana, yüksek verimliliği, dengeli bir ruh halini, temiz bir zihin ve dolaşım sistemini, yaşlanma hızını düşürmeyi, iş-ev-cinsel ve sosyal yaşamda başarıyı garanti ediyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmede, kronik ve alerjik hastalıklardan; özellikle depresyondan kurtulmakta tahminlerin üzerinde başarı gösteriyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789752696242
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
320
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat