Merlyn Kral Arthur’un Büyücüsü’nün Gizli 21 DersiKral Arthur'un Büyücüsü'nün Gizli 21 Dersi

%5
Merlyn,Douglas Monroe
Douglas Monreo tarafından kaleme alınan bu kitap, Druidler'in “Gizli Sırları“nı içeren ve daha önce hiç yayınlanmamış olan gizli metinlerden yararlanılarak hazırlanmıştır. Bu metinler ilk kez “Pheryllt Kitabı“ ismiyle 16.Yüzyıl'da bir araya getirilmiştir.
Otantik Druid Gelenekleri'nin “Gizli Sırları“nı içeren bu kitapta, tarihin geçmiş dönümlerine geri dönecek ve farklı bir dünyanın içinde, sürükleyici gizemli bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculuğunuz sırasında Kral Arthur'un Merlyn tarafından inisiye edilişine şahit olacaksınız...
Aynı zamanda “Druid Büyüsel Ritüelleri“ni ve bu ritüellerde uygulanan pratik teknikleri izleyeceksiniz...
Druid Öğretisi'nin temelleri Atlantisliler'e dayanmaktadır. İşte bu nedenle, kitapta işlenen konular aynı zamanda Atlantis'in kaybolan bilgilerine de ışık tutmaktadır.
Dünya üzerindeki büyüsel uygulamalar ve Gizli Dinler'le ilgili araştırmalarıyla tanına Douglas Monroe, kendisinin de bir parçası olduğu Druid Geleneği'ne ait gizli kalmış sırları ortaya çıkartabilmek için yaptığı araştırmalar sırasında eline geçen gizli metinler sayesinde, Kral Arthur Efsanesi ve Druid Rahipleri'nin önde gelen isimlerinden biri olan Merlyn hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilmiştir.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799758312251
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
618
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2011-02
Çeviren
Ayşe Gorbon,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat