Adobe Photoshop CS2

%20
Adobe Photoshop Cs2,Osman Gürkan

Liste Fiyatı : 18,00 TL
İndirimli Fiyat : 14,40 TL
(Bu ürünü aldığınızda 14 puan kazanacaksınız)
   14

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Her alanda olduğu gibi grafik tasarımı alanında da dijital teknoloji artık vazgeçilmez durumdadır. Bir görüntü elde etmek için, uygun zaman, uygun ışık, uygun mekan bulma derdi artık yok. Bilgisayar teknolojisi ile istediğiniz görüntüleri oluşturabiliyor ve istediğiniz du-ruma getirebiliyorsunuz.
Bilgisayar tek başına bir iş yapmaz. Uygun bir bilgisayar, uygun bir program ve programı kullanmayı bile insan bir araya geldiğinde ve-rimli sonuçlar elde edilir.
Photoshop programıda uygun kişiler tarafından kullanılınca harika sonuçlar elde etmeyi sağlar. Tek başına program bir şey yapamaz. Siz yeteneğinizi ve bilginizi yansıtarak Photoshop programı ile ina-nılmaz işler yapabilirsiniz.
Herkes Photoshop programını öğrenebilir. Ancak herkes muhteşem ürünler ortaya çıkaramaz. Muhteşem ürünler ortaya çıkarmak için sanatcı bir yapıya sahip olmanız gerekir. Aksi halde standart işleri veya birinin sizden istediklerini yapabilirsiniz. Herkes bakar ancak bazıları görür. Nasıl ki ilköğretim ve lise yıllarında resim derslerinde herkes reim çizerdi, pardon çoğu resim gizermiş gibi yapardı az kişi-de gerçekten çizerdi. İşte Photoshop'da bunun gibi bir şey. Herkes kullanabilir ancak bazıları yani sanatcı ruhlu olanlar çok iyi şeyler yapabilir.
Photoshop bilgisi olmayanlar veya çok az olanların kitabı sırayla ta-kip etmeleri iyi olacaktır. Orta düzeyde bilgisi olanlar bölümleri ba-ğımsız olarak kullanabilir.
Kitapta Yer Alan Konular
Photoshop'u Tanımak
Temel düzenleme işlemleri
Seçimlerle çalışmak
Katmanlar ile çalışmak
Metinler ile çalışmak
Maskeler ile çalışmak
Rötuşlamak ve onarmak
Boyamak ve düzenlemek
Yollar ve temel pen teknikleri
Vektör çizimler ve yollar
Filtreleri kullanmak
İşlemleri otomatikleştirmek
Web için resimleri hazırlamak
Resimleri baskıya hazırlamak
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789758878178
Boyut
135-193
Sayfa Sayısı
328
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2007-9
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat